Ringa (Shiten 3 Banesa ne Lagje te re)203/16

Shitet nga: Ringa Sot 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ferizaj
Komuna: Ferizaj
Shiten Banesat Ne Lagje te re (Kinemaja Re 2)
2 banesa nga 54 m2
1 banes 96 m2

Te gatshme per banim
Banesat Kan dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim