Ringa (Shiten Banesat Mbrapa Qytetit)200/16

Shitet nga: Ringa Sot 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ferizaj
Sipërfaqe: 106 m2
Komuna: Ferizaj
Shiten Banesat Mbrapa Qytetit me 106 m2 100 m2 55 m2 saktesisht mbrapa market happy me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim