Ringa (Shiten Banesat Te Kinemaja Re 4)217/16

Shitet nga: Ringa Sot 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ferizaj
Sipërfaqe: 87.1 m2
Komuna: Ferizaj
Shiten Banesat te Kino 4 :
Kati 3 -86.8m2
Kati 4-87.1m2
Kati4-86.3m2
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim