Ringa (Shiten Banesat dhe Lokalet ne Ulqin)230/16

Shitet nga: Ringa Sot 00:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulqin
Komuna: Ferizaj
Shiten Banesat dhe Lokalet ne Ulqin ne Pjesen me atraktive.Mund te Shijosh detin,plazhet si dhe bukurin e qytetit sepse çdo gjë ndodhet aq afer.
Njehkohesisht kesaj ju bashkangjitet dhe qetesia per te cilen kan nevoj te gjithë.Pronat (banesat) tona me stil kane nje mirëmbajtje dhe nje pasterti te nivelit te larte qe ofrojne nje sherbim te larte dhe mikprites per banim.
Te gjitha jane te pajisura deri te detaji me i vogel pasiqe ne deshirojm që musafireve tone tju sigurojm kushtet adekuate per pushim komod ,argetim me stil gjate banimit (qëndrimit).Gjeja e pare qe nje klientë duhet te shikoj para se ta bleje nje apartament eshte serioziteti dhe ne si shites kemi filluar te ndertojm duke pasur parasysh qka kerkon klienti.
Çdo gje ia vlen parave te shpenzuara ketu duke filluar nga kualiteti deri te siguria.Objekti gjendet rruges per te pllazhi madh.Kemi m2 te ndryshme duke filluar nga 29 m2 deri me 78,2 m2 Kurse lokalet 350 m2 me mundsi ndarje Objekti eshte i gashem ne vitin 2017 Objekti eshte me dokumentacion te rregullt
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim