Ringa (Shiten Banesat ne Ferizaj)214/16

Shitet nga: Ringa Sot 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ferizaj
Sipërfaqe: 94 m2
Komuna: Ferizaj
Ringa Shiten banesat ne Ferizaj Mbrapa St.Policor:
Objekti 5 Kati 2 -28m2
Banesat Jane te Euro-Invest
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim