Ringa (Shiten Banesat ne Ferizaj)215/16

Shitet nga: Ringa Dje 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Ferizaj
Sipërfaqe: 103 m2
Komuna: Ferizaj
Ringa Shiten Banesat ne Ferizaj banesat gjinden tek Firma Euro-Market me nga:
97 m2-Kati 4
103 m2-Kati 1
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim