Ringa (Shitet Banesa Ne Rr.Enver Topalli)229/16

Shitet nga: Ringa Sot 00:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Enver Topalli
Sipërfaqe: 112 m2
Komuna: Ferizaj
Ringa (Shitet Banesa Ne Rr.Enver Topalli)229/16

Renditja:3 Dhome gjumi ,sallon kuzhine,wc,terase e kompletuar me te gjitha mobiljet dhe me grazhde.

Me Dokumentacion te Rregullt dhe pronar shqiptar

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim