Ringa (Shitet Banesa ne Ferizaj)218/16

Shitet nga: Ringa Sot 00:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ferizaj
Sipërfaqe: 107.1 m2
Komuna: Ferizaj
Shitet Banesa ne Ferizaj Mbrapa St.Policor te Nderimi banesa eshte ne katin e 3 me 107.1 m2 me dokumentacion te rregullt pronar shqiptar
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim