Ringa (Shitet Banesa ne Rr.Gjilanit)194/15

Shitet nga: Ringa Sot 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Ferizaj
Shitet Banesa ne rrugen e Gilanit me 105 m2.
Banesa ka 3 dhoma gjumi sallon kuzhine banjo ballkon dhe depo.
Banesa ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim