Ringa(Shiten Banesat Mbrapa St.Policor)

Shitet nga: Ringa Sot 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ferizaj
Sipërfaqe: 125.92 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Komuna: Ferizaj
Shiten Banesat mbrapa st.Policor ,,125,92 m2 67,85 m2 81,39 m2 banesat jan me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar:

Investitori:N.N.P"NDERIMI"

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim