Ringa(Shitet Banesa Mbrapa Gjykates)364/17

Shitet nga: Ringa Sot 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Ferizaj
Shitet banesa mbrapa gjykates te objekti i Nderimit.
Objekti 3.
Banesa eshte ne katin e 5 dhe ka 103.58m2.
Banesa ka 3 dhoma gjumi , sallon kuzhine , depo, banjo+wc dhe ballkon.
Banesa ka Dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga
Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim