Ringa(Shitet Banesa ne Rr.Astrit Bytyqi)349/17

Shitet nga: Ringa 12 Pri 00:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Ferizaj
Shitet Banesa ne Rr.Astrit Bytyqi.
Banesa ka 95.95m2 kati 7 me pamje nga parku.
Banesa ka 2 dhoma gjumi sallon kuzhine banjo dhe 2 ballkone.
Banesat jane ne ndertim e siper.
Banesa ka Dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga
Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim