SHITEN BANESA MBRAPA GJYKATES SE RE

Shitet nga: burim 01 Tet 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Ferizaj
Shiten banesa me kuadrature nga 68m deri ne 125m mbrapa Gjykates se re -Ferizaj
Investitor dhe ndertues NNP Nderimi Zaskok
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim