SHITET BANESA 131.5m2 -FERIZAJ

Shitet nga: Euro-Beton 16 Mar 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 131.5 m2
Komuna: Ferizaj
Shitet banesa ne katin e 7 (VII) me 3-Dhoma te Fjetjes,Sallon Guzhine
2-Banjo
1-Depo
131.5 m2
Banesa gjendet ne kompleksin IDEA afer Market Mentorit Ferizaj
Ndriqimi i te gjitha dhomave nga rruga kryesore
Banesa ka dhe sistemin e nxemjes se qytetit qe do te behet ne te ardhmen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim