SHITET BANESA 35 M2 QMIMI 15500

Shitet nga: NN SHQIPONJA 18 Mar 05:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: rr e gjilanit
Sipërfaqe: 35 m2
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Ferizaj
SHITET KORSINJERKA 35 M2 QMIMI 15500 , BANESA KA KUZHIN DHE NJE DHOME TE FJETJES , SHPAJZE , BANJO BANESA ESHTE E MOBILUAR DHE KA REZERVAR TE UJIT 500 LITRA .
BANESA GJENDET NE RRUGEN E GJILANIT DHE NE KATIN E 5 PER INFORMATA MA TE HOLLSISHEME LAJMRONU NE TEL 044-643-370 : 045-858-078 DHE VIBER +38649179532
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim