SHITET BANESA NE FERIZAJ

Shitet nga: Adnan 11 Mar 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Ferizaj
Shitet banesa ne ferizaj rruga "enver topalli"ne ferizaj objekti eshte nderim i ri banesa ka sallon dy dhoma gjumi banjo koridor si dhe teras me pamje nga rruga qmimi sipas marrveshjes.

Gjithashtu ka rdhe dy banesa tjera me kushte te njejta vetem se salloni dhe dhomat jan me gjersi dhe gjatsi mr te mdhaja
Faliminderit per mirkuptim.

Banesa ka 90m2------92m2 si dhe 100m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim