Shes Banesen me 74 m2 ne qender te Ferizajt LIRE

Shitet nga: BURIM 07 Krr 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Ferizaj
Shes banesen me siperfaqe prej 74 m2 ne katin e IV-te e cila eshte ne ndertim e siper dhe pritet te perfundoj ne muajin gusht te ketij viti. BANESAT E BUCA-ve
Banesa ka nje qmim tejet te volitshem, te gjithe te interesuarit mund te me kontaktoni ne cdo kohe.
+37744231894 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim