Shes banes ne Ferizaj me 62m2

Shitet nga: qendresa 29 Nën 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ferizaj ne Lagjen e re
Sipërfaqe: 62 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Ferizaj
Shes banes ne ferizaj 62m2 ne katin e 7 Banesa ka ni dhom gjumi sallon kuzhin banjo dhe teras
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim