Shes banesen te viva fresh-Ferizaj

Shitet nga: Driton 18 Jan 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 96 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Ferizaj
Shes banesen 96 metra katror te viva fresh. Ndertuar nga Rubininves-Kulla 2. Banesa posedon 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhine, shpajz, wc, banjo si dhe dy terasa. Gjindet ne katin e 6. Posedon ashensor si dhe uje 24h.
Pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim