Shitet Banesa 106 m2 100% dokumentacion

Shitet nga: Banesa 24 Shk 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 106 m2
Komuna: Ferizaj
Shitet banesa me 100% dokumentacion te plot,me flete poseduse.Eshte nje nder banesat ne qytet qe ofron kesi lloj dokumentacioni te plote.


Ndertesa gjindet ne rrugen e Gjilanit perball bustit te Kemajl Hetemi ,mbi Meridian expresin.

Banesa ka nje sallon bukur te madh me nje kuzhin dhe ka tri dhoma gjumi,nje banjo ndaras me vc,nje koridore dhe nje ballkon.

Banesa gjindet ne kati e katert te banimit, e mira e kesaj banese eshte se ajo ka te gjithe balloren e ndriqueshme dhe ka nje stafe shum te pregaditur te mirbajtjes si te pastertis,ashensorit.ujesjellesit etj.Per me shum info ne tel 044-244-820 ose email imiharbi@hotmail.com
Banesa shitet me nje qmim shum te arsyeshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim