Shitet Banesa 85 m2 Mbrapa Gjimnazit

Shitet nga: Nsh.Juristi 25 Dhj 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Ferizaj
Banesa ne shitje mbrapa Gjimnazit në Katin V, VI dhe VII

Banesat jan ndertim in ri

Organizimi i mbrendëshm: Qendrimi ditor+kushina, 2 dhoma te fjetje, banjo, koridor, ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim