Shitet Banesa ne Ferizaj VIZIONI-S

Shitet nga: Vizioni-s 11 Shk 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 143 m2
Komuna: Ferizaj
Shitet banesa me siperfaqe banimi 116.20 m2 , terasa siperfaqe prej 27 m2 gjithesej siperfaqe 143.20 m2 banesa gjindet në Katin e VIII-të Objekti III-të VIZIONI-S ( mbrapa Gjimnazit ).
Banesa ka qëndrim ditorë dhe kuzhinë, tri dhoma gjumi,shpajz ,banjo, nje depo dhe dy terasa te medha,
Banesa shitet e mobiluar..........

Tel:
044/650-784
044/644-203
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim