Shitet Banesa prej 106m2 ne Ferizaj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: PRONA 06 Nën 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 106 m2
Komuna: Ferizaj
Shitet banesa ne rr. e gjilanit perball sheshit kemajl hetemi ne ferizaj.
Banesa ka siperfaqe prej 106m2 dhe gjindet ne katin e 6.
Banesa posedon te gjitha kushtet per banim dhe eshte pron shqiptari.banesa ka 3 dhoma gjumi sallon kuzhin banjo dhe 2 terasa
Shitjen e mundeson agjensioni PRONA.
Nr i personit kontaktus 045/521-736.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim