Shitet Lokali

Shitet nga: Sylejman Topalli 23 Mar 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: "Ramadan Rexhepi" p.n
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Ferizaj
Shiten dy lokale ne Rrugen " Ramadan Rexhepi" p.n.
Njera ne katin perdhes 40 m2 dhe tjetra 65 m2 katin e pare, njera mbi tjetren.
Te destinuara per lokale afariste.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim