Shitet banesa 78.5m2 kati 1 parë 520eu m2

Shitet nga: alban 28 Tet 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: rr,HALIM SPAHIA
Sipërfaqe: 78.5 m2
Për vendbanimin: Kati i parë
Komuna: Ferizaj
shitet banesa 78.5m2
kati 1 pare ndertim i ri
ne ndertim e siper tani ka perfundu ndertimi vrazhd dhe lyerja brend objekti dorzohet me 31 korrik 2016
parking te mjaftueshem dhe lagje e qet per jetes
500m shkolla gjon serreci
400m spitali
firma ndertimit SN-A
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim