Shitet banesa 99m2

Shitet nga: prona 08 Shk 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 99 m2
Komuna: Ferizaj
shitet banesa prej 99M2 banesa eshte ne katin III eshte e gateshme per banim dhe eshte me standarde te larta si ndertim ashtu edhe inerieri brendshem bartja behet brenda dites per me shum info TEL.045521736
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim