Shitet banesa Lagjja e re ne Ferizaj (afer restror

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Konsig sh.p.k 18 Sht 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

62 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagjia e Re Afer Restaurant apollonia
Sipërfaqe: 108 m2
Për vendbanimin: Ashensor, Bodrum
Komuna: Ferizaj
Shitet banesa Lagjja e re ne Ferizaj (afer restrorant Restaurant Apollonia 1991 Ferizaj) objekti i ndertuar nga Fitorja Kati i 6 108 m2 + 12m2 podrumi.
Organizimi: sallon + kuzhin , 3 dhoma fjetje , koridor shume i pershtashem dhe teras banesa eshte e mobiluar ka mobilje shume te mira
Qmimi 62 000 euro
Mob ose Viber: + 377 45 841265
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim