Shitet banesa RR.gremes 66m2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: PRONA 24 Krr 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Ferizaj
banesa eshte ndertim shum i mire dhe eshte ne katin II qmimi eshte i arsyeshem dokumentacion te rregullt pamje nga rruga eshte shum e shfrytezuar per me shum info kontakto APP.PRONA .FERIZAJ 045/521-736.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim