Shitet banesa

Shitet nga: Prona-E 20 Maj 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Ferizaj
Shitet banesa afer AAB
banesa ka 72m2 dhe posedon 1 dhom gjumi,salon dhe kuzhin,banjo,shpajz.
banesa gjindet ne katin 3 te banimit.

Te interesuarit mund te kontaktoni
e-mail:shahini_genci@hotmail.com
mobi:045450605
049433023\
Shitjen e mundeson Agjensioni patundshmeris "PRONA-E"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim