Shitet banesa

Shitet nga: Prona-E 20 Maj 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Ferizaj
Shitet banesa ne qender te qytetit dhe ka nje pamje shum te bukur.
banesa posedon 2 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhin, banjo, shpajz,teras.
banesa eshte ne katin e 4.
gjindet ne rrugen sejdi sejdiu.
Banesa eshte ne ndertim e siper, dhe ka nje qmim shum te volitshme.
Te interesuarit te kontaktojn:
email:shahini_genci@hotmail.com
tele:045450605
049433023
Shitjen e mundeson Agjensioni patundshmeris "PRONA-E"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim