U SHIT MOS THIRRNI MA - Banesa prej 110m2 Ferizaj

Shitet nga: Arben 20 Shk 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Te tregu, afer Univerzitetit AAB's
Sipërfaqe: 110 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Ferizaj
110m2 - 400 euro metra

Banesa gjendet te tregu Ferizaj, Afer Univerzitetit AAB dhe shkolles fillor Tefik Canga

Dhoma: 3 te fjetjes, Salloni me kuzhin, 2 banjo, 2 ballkona, ka Lift tipi ma i ri modern, ka mirmbajtje 24 ore, Sigurim 24 ore, Kati eshte i 7, banesa eshte e sa po ndertuar.

Per me shum info kontako ne tel ose viber 045 220 246.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim