U SHIT MOS THIRRNI MA - Banesa te tregu Ferizaj

Shitet nga: Arben 20 Shk 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Te tregu, afer Univerzitetit AAB
Sipërfaqe: 110 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Ferizaj
110 m2 -- 400 euro metra

Dhoma: 3 te fjetjes, 1 salloni me kuzhin, 2 banjo, 2 ballkona, ka Lift tipi ma i ri modern, banesa ka mirmbatje 24 ore, po ashtu ka edhe Sigurim 24 ore, banesa gjendet afer Univerzitetit AAB dhe shkolles fillore Tefik Canga, - Kati i 7 (shtat)...qyteti eshte vetem 3 min ne kemb,... per me shum info kontako ne 045 220 246 ose Viber,,,


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim