U shitën Flm stafit Merrjep

Shitet nga: Ekrem 15 Pri 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 170 m2
Komuna: Ferizaj

Me rastin e shitjes së banesave tona ne Ferizaj Deshëm të falamenderojme stafin merrjep.

Gjithha të mirat dhe shumë e shumë suksese për Juve


Nr +41 78 712 01 77 ose
Nr +41 79 755 87 67
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim