Vali Banes te rrethi Rr.R.Bislimi Nr.Sh002

Shitet nga: Xhema Sot 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 755 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet banesa urgjent te rrethi në rrug te Gjilanit ish Napradaki banesa ësht ndertim i ri dhe permban 107m2 qmimi 49.755Ero m2

Iautorizuar per shitje agjensioni Vali-Ferizaj

www.vali-ferizaj.weebly.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim