banesa

Shitet nga: Hazir 10 Pri 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Vllezerit Gervalla
Sipërfaqe: 93 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Ferizaj
banesa ka 2 dhoma gjumi si dhe sallon te madh te ndriquar , pamje nga rruga kryesore v.gervalla . gjindet ne katin e 4 , esht e mobiluar e lyme e ngjyme !
E gatshme menjeher .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim