blej banese

Shitet nga: florim 22 Nën 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: blej banese me qmim te volitshum
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Komuna: Ferizaj
Blej banese ne ferizaj kati 1 dhe I 2 banimit baneses e blej edhe para fillimit te nderrtimit pagesa dhe gjitha marrveshja behet te noteri
Per me shum kontakto ne numer 045684519 dhe I njejti ne viber
Flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim