G KONSIG - Shitet Banesa 86.75 M2 Rr. Sejdi Sejdiu

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni për patundshmëri G Konsig Dje 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

37 700 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 86.75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Ferizaj
Banesa ka hapësirë 86.75 m2 ( katin e gjashtë ) është ndërtim i ri e projektuar dhe ndërtuar me standarde të larta të ndërtimit, gjindet 200 metra afer sheshit të qytetit, në Rr.Sejdi Sejdiu në Ferizaj.

Banesa është e gatëshme për banim dhe ka këtë renditje:
- 1 Sallon/Kuzhinë,
- 2 Dhoma të fjetjes,
- 1 Banjo,
- 1 Ballkon/Teracë,
- 1 Koridor.

Çmimi: 37 700 / Euro

Kontakti:📞
Tel: 044 199 747
Viber: +383 44 199 747
Facebook: G Konsig.

Ju mirëpresim në G Konsig.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim