shitet Banesa prej 85m2 kati IV ne qender qmimi ..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: PRONA 24 Krr 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 96 m2
Komuna: Ferizaj
Shitet banesa me 85 metra katror. Banesa ka 2 dhoma gjumi , sallon,kuzhine,banjo, shpajz,ballkon dhe gjendet ne katin e IV-te. tek shkolla gjon sereqi " ne Ferizaj. Per me shume informacione, kontaktoni Agjencionin per Patundshmeri "APP-PRONA" ne Ferizaj, ne tel 045/521-736 apo ne zyret tona qe gjenden ne Rr. "Deshmoret e Kombit" perkatesisht ne rrugicen qe gjendet ndermjet "Ben-Af" dhe kepuctarise "Rrameli".
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim