shitet baneaa 66m2 dhe podrumi 4m2 33000

Shitet nga: xx 25 Mar 07:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

33 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: ferizaj
Sipërfaqe: 71 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Ferizaj
shitet banesa ne rrugen e gjilanit mbrapa kishes katolike kati i 5 ka ashensor , rryme dhe uje 24 ore
ne banes eshte duke u punu per da ndryshime deri me 01.05.2016 dhe banesa shitet e mobiluar .
banesa e ka kete renditje :

sallon e kuzhin 22.5 5 m2
dhoma e fjetejes 13.40 m2
dhoma e femive 10.15 m2
banjo 4.50 m2
koridori 3.46 m2
ballkoni 4.86 m2
_________________________________
gjithsej bruto banesa 58.87 m2
muret 8.21 m2
podrumi 4.00 m2
___________________________________
gjithsej 71.08 m2

per informata ma te hollsisheme lajmronu ne keta nr te tel 044-643-370
viber +38649179532
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim