shitet banesa kati i 1 te vizioni rr e varoshit

Shitet nga: skenderi 01 Mar 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: bajramdhe gursel sylejmani
Sipërfaqe: 66 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Ferizaj
shitet banesa kati i 1 i banimit banesa ka sallon dhe kuzhin ,1 dhom të fjetjes ,banjo , teras podrum si dhe ka 1 lokal prej 21m katror e cila gjendet në perdhese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim