shitet banesa ne qender

Shitet nga: prona 08 Shk 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: deshmoret e kombit
Sipërfaqe: 89 m2
Komuna: Ferizaj
banesa eshte ne qender me saktesisht ne balle me shkollen ekonomike banesa eshte 89m2 eshte ne katin III dhe eshte me flete poseduese bartja behet brenda dites .qmimi perm meter katror eshte 470 euro me mundesi zbritje TEL.045521736
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim