shitet banesa

Shitet nga: labinot 25 Shk 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: kullat e Rubin Investit kulla nr 2 kati 3
Sipërfaqe: 107 m2
Komuna: Ferizaj
banesa ka 3 dhoma gjumi 2 banjo salon me kuzhin shpajz dhe tarasa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim