shitet ose ndrrohet

Shitet nga: bekim 25 Nën 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

32 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Ferizaj
Shes ose ndrrohet banesa me shtepi , banesa gjindet ne rrugen e varoshit Kati 2, ka nje salloni, 2 dhoma gjumi ,banjo dhe ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim