Dyer per garazha te metalta

Shitet nga: Luli 15 Mar 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Ndërtesë montuese, Ndërtesë e ngurtë, Nëntokësor, E mobiluar
Komuna: Ferizaj
Shite dyerte per garazha dy Copa te metalta per dy garazha dimensioned 4.90x3 dhe 3.60x3 Jan te punuara mire kushe eshte i interesuar le te lajmerohet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim