Kontainer COGIM 20ft. Banimi, Zyre, Magazine...

Shitet nga: Betim 29 Tet 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Kontainer Akomodimi
Sipërfaqe: 15 30 45 m2
Për vendbanimin: Energji elektrike, Ndërtesë montuese, Ndërtesë e ngurtë
Komuna: Ferizaj
Kemi Kontainera te shume llojshem, Zyre, Banimi, Living/Office, Toailet(WC), Magazin, Rezervar te Ndryshum etj.
Dimenzionet:
Kontainer Trafik per Roje (1cop) 2.5 x 2.5 m. 7 m². Pa Klim. *Kontainer Magazin/Hekur (1cop) 6 x 2.50 m. 15 m². Pa Klim. *Konteiner Zyre/Banim (1 cop) 6 x 2.50 m. 15 m². Me Klim. *Kontanjer Zyre/Banim (2 cop) 6 x 5.00 m. 30 m². Me Klim. *Kontainer Zyre/Banim (3 cop) 6 x 7.50 m. 45 m². Me Klim. dhe sipas dimenzioneve te kerkuara etj.
Te gjith Kontainerat e Banimit / Zyret posedojn "KLIMAT". Kombinime te ndryshme sipas Kerkeses suaj...

Te gjitha mallrat tona mund ti gjeni me leht: Kerko 044493684 Kontakto: Mob: 044493684 Viber: +37744493684
Address: Babush i Ri, Magjistralja Prishtine-Ferizaj, 23 km nga Prishtina.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim