Tavolin per oborr

Shitet nga: NTP PENTAGRAMI 01 Shk 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Shteti: Shtete të tjera
Komuna: Ferizaj
Tavolin per oborr nga betoni dhe keramika tmira tforta të sigurta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim