Shtepi ne Ferizaj

Shitet nga: Burim Idrizi 05 Pri 08:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Adresa: Rr.Lybeteni nr 59
Sipërfaqe: 187 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet shtepi ne Ferizaj Rr. Lybeteni ( afer ures se dudit - ne rrugen e pleshines ) Dokumentat i ka te gjitha si pronesine e shtepise dhe dokumentet e pronesise se tokes - eshte ne emrin tim dhe eshte ndertuar nga une ne vitin 2002. Shtepia ka 187 m2, me 4 ari oborr ka 6 dhoma plus kuzhine dhe tri banjo ne secilin kat ka nga nje banjo, ka te shtrire dy rrjete kabllore Ipko dhe Kujtesen, ka ekstra bunar, edhe pse ne kete zone banimi uji nuk nderpritet,. ka kanalizimin,ujesjellsin ka Garazh per veture. cmimi eshte 85 mije Euro ,mundet edhe nderrim varesisht prej ofertes . kontakt tel 049 867 270 / 049 159 747 viber +38649159747 nga ora 0900 deri 2000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim