Ringa (Shtepia Dhe 3 Lokale 003)

Shitet nga: Ringa 11 Maj 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet Shtepia rr.Deshmoret e Kombit me 3 Lokale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim