10 Ari Truall

Shitet nga: urban 15 Mar 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Trualli gjindet afer shkolles Tefik Qanga 100m larg Plus Marketit eshte i pershtatshem per ndertim dhe ka ne tre ane dalje pra ne te dy anet ka rruge si dhe perpara, dimensionet jane 20 metra gjeresi dhe me 50 metra gjatesi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim