2 SHTEPI ME 25 ARI OBORR

Shitet nga: Taulant 11 Tet 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

89 900 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Sazli
Sipërfaqe: 160 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Ferizaj
Shiten dy shtepi me nga 12.5 ari oborre. Shtepite gjenden ne fshatin Sazli. Shtepit jane ndertim i ri, dhe jan vetem 100 metra larg autostrades se re qe do te ndertohet.
Shtepite jane te mobiluara dhe jane te gatshme per banim.
Bejme ndrrime me ndonje banes, lokal, veture, apo edhe me mjete te renda per pune.

Mundsi shitje te vequar.

Numri kontaktues

+37745600661
+37745900002 (VIBER)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim